Obchod je v skúšobnom režime. Žiadne objednávky nebudú vybavené.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
  Viac informácií  Rozumiem

Zvlhčovače a čističe vzduchu

Obstaranie zvlhčovače vzduchu je chytrou voľbou, ktorú si často ušetríte veľa prebdených nocí nad chorým potomkom. Je to praktický pomocník všade tam, kde je vzduch výrazne suchý - oceníte ho teda predovšetkým v panelových domoch, využitie pre neho však nájdete aj v rodinných domoch v zimných mesiacoch, kedy sa topí ostošesť. Zvlhčovač vzduchu zaistí vášmu bábätku kvalitný vzduch, ktorý má blahodarný účinok na zdravie i celkovú pohodu. Zvlhčovač vzduchu značky Suavinex, ktorý nájdete v našej ponuke, je naozaj tichý a nevyruší vášho potomka ani z popoludňajšieho šlofíčka, ani z hlbokého nočného spánku.

Zvlhčovač vzduchu však nie je jediný pomocník, ktorý sa podieľa na bezpečnom spinkanie bábätka a teda aj pokojnom spánku jeho rodičov. Spoľahnite sa na monitor dychu, ktorý postráži drobca v noci za vás, a ktorý vám dá okamžitý signál, ak nebude niečo v poriadku.


Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1 položka

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Skladom
  FBS15
  NUVITA
  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
  59,90 €
  Ultrazvukový zvlhčovač a ionizátor sa studenou parou a technológií strieborných iónov Zistiť viac
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1 položka

na stránku
Nastaviť zostupný smer