Obchod je v skúšobnom režime. Žiadne objednávky nebudú vybavené.

Digitálny audiomonitor MBP161Timer

Digitálna detská pestúnka Motorola MBP161 s integrovaným časovačom umožňuje rodičom nastaviť pripomenutie pre kŕmenie, výmenu plienky alebo čas odpočinku.
 Prodej ukončen
Kategórie: Default Category

Digitálny audio baby monitor s časovačom starostlivosti o dieťa je navrhnutý tak, aby ste sa uistili, že budete počuť každé pípnutie a nezmeškáte ani jediný zvuk.

MBP161Timer je prvý detský monitor navrhnutý tak, aby nielen sledoval dieťa, ale pomohol rodičom sledovať dôležité každodenné detaily. Integrovaný časovač umožňuje rodičom nastaviť pripomenutie pre kŕmenie, výmenu plienky alebo čas odpočinku. Nielenže pomôže udržať prehľad v poznámkach a úlohách, ale pomáha dieťa upokojiť pomocou zlatistého nočného osvetlenia na detskej jednotke.

Obojsmerná komunikácia a veľký rozsah vám pomôže zostať v spojení s dieťaťom z ľubovoľného miesta v dome, zatiaľ čo päť integrovaných uspávaniek pomáha udržať dieťa v pokoji a pomáha dieťa uviesť späť do spánku. MBP161Timer je tiež vybavený displejom teploty v miestnosti, môžete tak zaistiť, že dieťaťu nikdy nebude príliš horúco alebo príliš zima.

znaky:

Bezdrôtová technológia: DECT

Tri nastavenie časovača pre starostlivosť o dieťa

Nočné svetlo (jednotka dieťaťa)

Ukazovateľ izbovej teploty

Obojsmerná komunikácia.

Vysoko citlivý mikrofón

Podsvietený LCD displej

Indikátor hladiny zvuku

Dosah 300m *

Varovanie v prípade, že ste mimo dosahu jednotky

Upozornenie na vybitú batériu

podstavec