Obchod je v skúšobnom režime. Žiadne objednávky nebudú vybavené.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
  Viac informácií  Rozumiem

Ovocné pyré

Ovocné príkrmy sú spravidla poslednou časťou príkrmov, na ktoré bábätko zvykáme. Je samozrejme možné zaradiť drobcovi ovocná pyré už po dovŕšení štvrtého mesiaca veku, riskujete však, že mu ovocná varianta natoľko zachutí, že vám bude odmietať príkrmy zeleninové. Najideálnejším riešením je však počkať na šiesty mesiac života bábätka, kedy začnete zaraďovať zeleninové, po nich masové a až na koniec ovocné pyré. Tak si budete môcť byť istí, že vám bude bábätko papať všetky druhy a jeho jedálniček bude naozaj vyvážený a pestrý. No a až budete mať celú cestu zvykanie si za sebou, mrknite na bio ovocná pyré, ktorá u nás nájdete od značky Rudolfs alebo BabyBio.

Aby sa ale váš drobček nestravoval len na príkrmoch, máme pre vás na výber celú radu detskej výživy, z ktorej si vyberú aj tí náročnejší. Pyré tak môžete doplniť nápojom a slaďounkým dezertom, a razom máte pre drobca celé menu!


Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1 položka

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Skladom
  Výpredaj
  Akcia
  FBS15
  GOOD GOUT
  Good Gout BIO kapsička
  1,79 €
  Dětská výživa od ukončeného 4. měsíce. Ovocný příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.... Zistiť viac
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1 položka

na stránku
Nastaviť zostupný smer